REWOLUCJA W WALCE Z CELLULITEM

null

Cellulit to problem, z którym kobiety walczą od lat – dlaczego kobiey? Ponieważ jest to efekt innej budowy tkanki tłuszczowej niż u mężczyzn oraz wpływ estrogenów – hormonów, które wręcz sprzyjają powstawaniu „pomarańczowej skórki”. W naszym gabienecie znjdziesz na to rozwiązanie!

 

Firma Deka stworzyła unikalną technologię opartą na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę.

TECHNOLOGIA COOLWAVES

null

Głowica płytkiego działania doskolane ujędrnia skórę i redukuje powierzchniowy cellulit.

Głowica głebokiego działania redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit.

Częstotliwość mikrofal, którą wykorzystuje ONDA, wynosi 2,45 GHz – dzięki czemu działamy na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Obie głowice wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem.

  • Piękna skóra bez cellulitu
  • Efekt wygładzenia i napięcia
  • Miejscowa utrata tkanki tłuszczowej

WSKAZANIA

null

REDUKCJA CELLULITU

 

Dzięku zastosowaniu specjalnych głowic nadchodzi rewolucja w wlace z niechcianym cellulitem . Mikrofale idelanie działają zarówno na płytkę oraz głęboką „skórę pomarańczową”, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

Collwaves, które stosuje się w urządzeniach działają głęboko i bardzo precyzyjnie. Prowadzi to do rozbicia, a następnie usunięcia miejscowo komórek tłuszczowych.

UJĘDRNIENIE SKÓRY

 

Mikrofale w bezpieczny sposób wywołują skórcz włókien kolagenowych i tym samym stymulują produkcję nowego kolagenu, który odpowiada za piękny, młody wygląd oraz ujędrnienie.

EFEKTY PO SERII 4 ZABIEGÓW

null

ONDA W KLINICE ORŁOWO

null